whatsapp
Misyonumuz

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

Yazıcı ve Elektromekanik Yedek Parça Desteği
Kapsamlı Onarımlar ve Peryodik  Bakım

Elektromekanik cihazların birbiriyle ilişkili kısımları olması sebebleriyle arıza teşhis ve onarımı zordur. Estur Elektronik ’in sertifikalı onarım uzmanları, arızaları onarmak ve gelecekteki sorunları proaktif bir şekilde önlemek, ürünleri yeni kaliteye yakın yenilemek için bilgi ve deneyime sahiptir. Benzersiz gereksinimlerinize hizmet etmek ve çalışmama süresini azaltmak için özelleştirilmiş onarım ve yenileme hizmetleri geliştiriyoruz.

Estur Eletronik, cihazları yeni kaliteye yakın şekilde yenilemenin yanı sıra, önceden iyileştirmeler yaparak sorunları önler. Tüm ekipman hareketlerini ve onarımını takip etmek ve raporlamak için kapsamlı bir varlık yönetim sistemi kullanıyoruz, bu nedenle tekrar sorunları açıkça görülüyor. Tekrarlanan sorunlar tespit edildiğinde, sarf malzemelerindeki, ürün kullanımındaki veya tasarımındaki değişiklikleri veya diğer önleyici tedbirleri önermek için bir temel neden analizi yaparız.

Neden Tamir?

Varlıklar ve sarf malzemeleri için Yeniden Geri kazanımını  artırın , yazıcılar gibi elektromekanik cihazlar genellikle ekipman ömrünün bitiminden önce atılır ve değiştirilir. Bu da sarf malzemesi israfı demektir. Estur Elektronik, her ürünün kullanım ömrünü en üst düzeye çıkararak bu yatırımları optimize etmeye yardımcı olur.

Arıza sürelerini azaltın - zamanında teslimatın% 2 ve% 98'inden daha az arıza oranları ile Estur Elektronik  tarafından yenilenen ekipman zamanında kullanılabilir ve yeni gibi çalışır.


Garanti yönetimini kolaylaştırın - Estur Elektronik, garanti yetkisinin doğrulanması ve ele alınmasının önemini anlar. Kapsamlı bir varlık yönetim sistemine bağlı süreç odaklı bir yaklaşım, garantilerin mümkün olduğunca hızlı ve uygun bir şekilde yönetilmesini sağlar.


Atıkları azaltın - Estur Elektronik , ürünler kullanım ömrünün sonuna geldiğinde de yardımcı olur. Bileşenler ve cihazlar depolama alanlarından uzak tutulur, geri dönüştürülür veya sorumlu bir şekilde atılır, yerel yönetim standartlarına bağlı olarak.

Top